
KILKA SŁÓW O MNIE
Kto stoi za tworzeniem fanpage’a i strony hodowli Beesha*PL?
Ja. Zwykła kobieta.
Kocham koty od zawsze… a przynajmniej odkąd pamiętam. I z ogromnym uśmiechem mogę powiedzieć, że one chyba kochają mnie równie mocno :)
Poza kotami lubię malować, robić na szydełku (choć niestety mam na to zdecydowanie za mało czasu), fotografować — szczególnie koty — spędzać czas z dziećmi, a nawet… sprzątać. Tak, naprawdę to lubię :)
Mam bardzo dużo zainteresowań i mogłabym wymieniać je bez końca.
Mimo że mam 33 lata, życie zdążyło mnie już wiele nauczyć. Do nowych doświadczeń nadal podchodzę jednak z pokorą i otwartą głową. Nawet jeśli jestem czegoś pewna, wolę zapytać mądrzejszych i bardziej doświadczonych — po to, by potwierdzić swoją teorię albo nauczyć się czegoś nowego.
Jestem osobą życzliwą i otwartą, choć czasem trochę zdystansowaną. Lubię ufać ludziom, a nawet jeśli bywa mi z tym trudno, wierzę, że okazanie drugiej osobie zaufania jest ważne w każdej relacji.
Nie lubię konfliktów, nie obrażam się, nie hejtuję i nie szukam kłótni. Staram się żyć w zgodzie ze sobą i z innymi — mówić tak, by nikogo nie ranić, ale jednocześnie być wysłuchaną. Jeśli prawda mogłaby sprawić komuś ból, często wolę po prostu milczeć. Nie lubię zadawać bólu, bo sama nie lubię go doświadczać.
Chcę przyciągać wokół siebie ludzi ciepłych, dobrych i szczerych. Takich zwyczajnych — jak ja.
Jeśli jesteś osobą otwartą, szczerą i tak jak ja KOCHASZ koty, serdecznie zapraszam Cię do rodziny Beesha*PL.
Napisz wiadomość — porozmawiajmy.
O życiu, o kotach :)
I sprawdź, czy mamy aktualnie wolne maluszki
⸻
KILKA SŁÓW O HODOWLI
Beesha*PL to mała, domowa hodowla Ragdolli, mieszcząca się w w Niemczech, choć swój początek miała w 2015 roku w Polsce :) Nasze kocięta trafiają jednak do domów w całej Unii Europejskiej i poza nią.
Należymy do Cat Club Feniks pod patronatem Felis Polonia (FPL), będącego członkiem międzynarodowej organizacji Federation Internationale Feline (FIFe).
Każdą osobę zainteresowaną naszą hodowlą i kociętami serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Najbardziej lubimy po prostu rozmawiać — o kotach, charakterach, marzeniach i przyszłych domach naszych maluszków :)
Jestem hodowcą z pasją i całym sercem kochamy nasze koty.
Nasza kocia rodzina żyje razem z nami — na równych prawach. Koty są częścią naszego codziennego życia, naszych rytuałów i naszej codzienności. Są przytulane, rozpieszczane, całowane i… dużo się do nich mówi :)
I jesteśmy przekonani, że doskonale nas rozumieją ;)
Ogromną wagę przykładam do zdrowia oraz socjalizacji naszych kotów i kociąt. Współpracuje z weterynarzami, behawiorystami oraz innymi hodowcami, stale poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie.
Dokładam wszelkich starań, aby moje ragdolle zachwycały nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim cudownym charakterem. Stąd też cieszymy się od ponad 10 lat nienagannymi opiniami
( zapraszam do dokładnego sprawdzenia nas :) )
Moja hodowlana przygoda zaczęła się od kotów brytyjskich, jednak to właśnie ragdolle całkowicie skradły moje serducho.
Domy dla naszych maluszków wybieram bardzo starannie.
Dla mnie hodowla to coś znacznie więcej niż hobby. To emocje, doświadczenia, nauka, radości i wzruszenia. To piękna, niekończąca się przygoda.
Oddawanie kociąt do nowych domów zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami. Oczywiście jest w tym odrobina tęsknoty, ale przede wszystkim ogromna radość — bo wiem, że nasze maleństwo uszczęśliwi kolejną rodzinę.
Wielokrotnie słyszę od opiekunów naszych kociąt, że ich życie zmieniło się na lepsze. I właśnie wtedy czuje, że to wszystko ma sens.
Największą radość dają mi wiadomości z nowych domów — że kociak jest zdrowy, szczęśliwy, radosny i pięknie zsocjalizowany.
A jeśli pojawiają się jakiekolwiek trudności — zawsze jesteśmy obok.
Nasi opiekunowie nigdy nie zostają sami z problemem. Służę pomocą, wsparciem i radą przez całe życie kota.
Nasze koty posiadają aktualne badania w kierunku FIV i FeLV, regularne badania krwi , parazytologiczne oraz badania genetyczne, m.in. HCM i PKD
Zapraszamy do kontaktu — naprawdę lubimy rozmawiać o kotach :)
Kto wie
...może któryś z moich maluchów urodził się własnie po to by stać się Twoim przyjacielem :)



